Gelenekten Geleceğe…

Sıcak su, göbek tası, kese, aromatik kokular, sabunlar ve bol köpükle yapılan bir masaj Türk Hamamı denildiginde aklı ilk gelen unsurlardır. Stresi azaltır, vücudu gevsetir, dinlendirir, kas gerginliklerini ve agrıları giderir, kan dolasımını artırır, cildin genç ve taze kalmasını saglar. Bu yönleri ile Türk Hamamı SPA kültürünün vazgeçilmezleri arasındadır.

Benelava’da Türk Hamamı, geçmisten gelen Hamam kültürünün günümüz modern teknoloji ve begenisi ile harmanlanması sonucu olusturulur.

Geleneksel mermer isleme teknikleri günümüzün modern Spa&Wellness ünitelerinin üretilmesinde kullanılır. Mekan konseptine uygun tasarlanan ve uygulanan hamamlar geleneksel örnekleri ile yarısır bir zerafet ve isçilik kalitesine sahiptir.


Mükemmel bir hamam için teknik altyapı çok önemlidir. Dikkatle planlanan ve uygulanan yalıtım katmanı ve yüzeylerin uygunlugu ortaya konan isin kalitesini belirler.

Benelava’da Türk Hamamı bir sanat eseri inceliginde islenir, elbetteki herzamanki Benelava standartları olan islevsellik, sorunsuzluk ve düsük isletim maliyetleri gözönünde bulundurularak.


'