Spa&Wellness üzerine ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümler için tek bir isim: Benelava

TASARIM ve
KONSEPT
GELİŞTİRME

MİMARİ,
MÜHENDİSLİK
ve UYGULAMA

DANIŞMANLIK
ve PROJE
YÖNETİMİ

 • Spa&Wellness konseptleri geliştiririz
 • Strateji ve hedefleri belirleriz
 • Strateji ve hedeflere uygun malzemeleri seçeriz
 • İç ve Dış Mekanları tasarlarız
 • Projelendiririz
 • Üç boyutlu “gerçek detaylarla”görselleştiririz
 • Projeyi çizer, detaylandır��rız
 • Maliyet analizi ve projeksiyonunu gerçekleştiririz
 • “İşletme Odaklı” çözümler geliştiririz
 • Uluslararası standartlarda uygulamalar gerçekleştiririz
 • Tüm üniteleri bünyemizde üretiriz
 • Strateji ve SVOT analizlerini gerçekleştiririz
 • Tasarım ve şantiye aşamalarında danışmanlık sağlarız
 • Yönetim ve işletme konularında danışmanlık sağlarız
 • Teknik personel eğitim hizmetleri veririz
Benelava’da tasarım, mekanı en doğru kullanıma hazırlayacak kararların verilmesi ile başlar. Spa&Wellness’ın görsel konsepti, müşteri profili ve yoğunluğu gözönüne alınarak belirlenir. Benelava, tüm dünyada yaygın kullanımı bulunan uzakdoğu bazlı Spa&Wellness konseptleri olduğu kadar Osmanlı/Türk su kültürünün günümüze yansımaları olan mekanları da ortaya koymaktadır.

Benelava’da Spa&Wellness tasarımı uzman Mimar ve mühendislerin ortak çalısmasının bir sonucudur. Her asamasında islevsellik ve sorunsuzluk gözetilerek yapılan tasarım özgün oldugu kadar birbiri ile uyumlu iç mekanlar saglar. Bu konseptleri olusturan tüm bilesenlerin Benelava tarafından üretilmesi tüm bu uyumun en önemli sebebidir. Bu aynı zamanda Benelava mimarlarına bilesenlerin mekan konseptine uygun tasarlanması ve mekanın genel havasının bilesenlerine yansıtılması imkanını vererek ortaya konulan eserin özgün olmasına imkan vermektedir.

Benelava tasarımını ve uygulamasını yaptıgı mekanlarda, mekanı kullanacak hedef kitleye, mekanın konsepti ve maliyetlerine en iyi uyacak görsel çözümler sunmayı hedefler.

Tek merkezden üretim, Spa&Wellness’ı olusturan tüm bilesenlerin birbiri ve Spa konsepti ile uyumunu saglayan, hızlı, sorunsuz ve maliyet avantajı saglayan bir süreci mümkün kılıyor. Bu lojistik sorununu basite indirgeyen ve düsük maliyet avantajını ortaya çıkaran bir süreçtir ve Benelava’yı benzersiz kılar. Spa kurulumundan sonra bakım ve yenileme islemlerinin de bu hız ve esneklikte saglanması faaliyetlerine ara vermeden sorunsuz isleyen bir Spa&Wellness kompleksinin anahtarıdır.

Mühendislerimiz mesleki prensipleri kesinlik içerisinde uygulayarak ortak tecrübe havuzundan edinilen bilgiyi mükemmel bir Spa&Wellness üretmek için kullanır. Mühendislerimiz daha tasarım asamasında süreçlere dahil olarak, iyi göründügü kadar iyi isleyen, teknik detayları çözülmüs bir nihai ürün ortaya koymak için çalısır.

Bu kavram kurumsal kimligimizin de bir parçasını olusturur.

Bir Spa&Wellness kompleksinin isletilmesi ve yatırım kararının alınması sürecinde belirli göstergeler yatırımcılara ısık tutar. Benelava Spa Pazarı hakkında veri tabanı olusturur, ölçeklendirme ve yatırım geri dönüsümü konularından destek verir. Hedef pazarı degerlendirir yer ve rakip analizi, SVOT gibi bilimsel analizlerle yöneticiler için bir öngörünüm saglarız.

Proje yönetimi, performans, maliyet ve zaman hedeflerine ulasabilmek için eldeki kaynakları en verimli sekilde programlama ve proje aktivitelerini kontrol etmenin etkili bir yoludur.

Spa Wellness ve fitness isletimi, servis standartlarının olusturulması, müsteri beklentilerinin tahmin ve karsılanması, operasyonel performansın iyilestirilmesi, maliyetlerin düsürülmesi, tüketici beklentileri ile gerçeklesen hizmet performansının objektif degerlendirilmesi konularında düzeltme ve önerilerimizi sunarız.

Personellerin yurtiçi ve yurtdısı egitimlerini planlar, isletme ile ilgili ürün tedariki ve periyodik denetimleri gerçeklestiririz.


'