Su ile gelen sağlık…

Hidromasaj havuzları kullanıcı tarafından sıcaklıgı kontrol edilebilen çesitli jetler ve nozullar sayesinde vücuda masaj yaparak zindelik veren bir havuz türüdür. Kan dolasımını düzenler, toksinlerin vücuttan atılmasını hızland��rır. Kasların yumusamasını ve gevsemesini saglar. Özellikle spor ve benzeri bedensel çalısmalardan sonra yorulan ve sertlesen adele yapısındaki spazmları giderir. Kemik ve eklemlerdeki agrıların geçirilmesine yardımcı olur. Benelava’da hidromasaj havuzları özel tasarım ve üretim prosesi içeren yüksek teknoloji kompozit malzemelerden üretilir. Dayanıklı ve hafif bu kompozit malzemeler deforme olmaz ve kolayca sekillendirilebilmeleri sayesinde mimarlarımıza engin tasarım olanakları saglar.

Tasarım, hidromasaj havuzunda hareketlendirilecek suyun miktarı ve akıs hızı gözönüne alınarak hesaplanır. Bu yüksek akıs hızı özel tasarlanmıs bir altyapıyı gerekli kılar. Mühendislerimiz bu hesaplamaları maksimum konfor saglamak ve aynı zamanda güçlü ve dayanıklı bir altyapı üretmek için kullanır.

Benelava’da her ebat ve türde hidromasaj havuzu üretilmekte, yüzme havuzlarına hidromasaj havuzu entegrasyon projeleri gerçeklestirilmektedir.


Benelava’da hidromasaj havuzları farklı özelliklerdeki mekanlara entegre edilebilen çözümlerden, mekan içerisinde mobilya gibi uygulanabilen çözümlere kadar genis bir yelpazededir.

Hidromasaj havuzları Benelava bünyesinde üretilmektedir. Bagımsız ünitelerde Caldera markasının Türkiye distribütörüdür.

'