30 yılın tecrübesi ile…

Günümüz SPA kültürü içinde kendine bolca yer bulan havuzlar kilo problemi olanlarda, hamilelerde ve hareketsiz bir yasam tarzına sahip bireylerde özellikle yararlıdır. Bunun en önemli sebebi suda yapılacak egzersizlerin eklem ve bagları çok daha az zorlamasıd��r. Öte yandan suda yapılan fizik tedavi çalısmalarının bu tip iyilesmeye yönelik tedavilerde daha etkin oldugu kanıtlanmıstır.

Benelava’da yüzme havuzları indoor ve outdoor olmak üzere tüm özellik ve büyüklükte tasarlanarak uygulanabilmektedir. Bu havuzları mekanınızın niteliklerine, tasarım özelliklerine baglı kalarak ve konseptin dogal bir uzantısı olacak sekilde tasarlayabilir, alternatif form ve malzeme seçimleri ile zenginlestirebiliriz. Dilerseniz havuzu mekana yeni özellikler katacak sekilde planlayabiliriz. Hidromasaj sistemleri, selaleler, fıskiyeler ve yine birçok alternatif malzeme seçenekleri…

Tüm bunları mimar ve mühendislerimizin ortak çalısması ile ortaya çıkan sinerjiye borçluyuz. Hayalgücü ile sınırlı tasarım opsiyonlarımızın herbirinde havuzun niteliklerine uyumlu tasarlanmıs bir altyapı mevcuttur. Bu sayede göründügü kadar verimli çalısan ve kullanıcı konforunu arttıran dolayısı ile isletmenin karlılıgını arttıran havuz çözümleri üretiriz..

Havuz BenelavaSpa

Benelava Havuz sektöründeki 30 yıllık tecrübesi ile her büyüklük ve nitelikte havuzu kendi bünyesindeki teknik kadro ile üretebilme becerisine sahiptir.

'